SERVIS BOJLERU - OHŘÍVAČE VODY

Dražice, AEG, Tatramat, Ariston, Stiebel Eltron a další (Junior, Kormorán)


 

Dočetli jste se v návodu k bojleru, že byste měli ohřívač vody nechat zkontrolovat již po 1.5 - 2 letech provozu? Chcete prodloužit životnost bojleru - ohřívače vody? Chcete jen zkontrolovat bojler - ohřívač vody?

 

Zavolejte nám na telefon : +420 728 28 31 31 

 

Chcete bojler opravit, protože neohřívá? Přejděte na stránku OPRAVA BOJLERU a dozvíte se více. Vytéká z bojleru voda ? Přejděte na stránku VÝMĚNA BOJLERU a dozvíte se víc.

 

Opravujeme elektrické bojlery značek DZD Dražice, AEG, Tatramat, Stiebel Eltron, Ariston, ale i bojlery Isea, Kormoran apod. Většinu náhradních dílů na bojlery máme skladem.


 

PŘIJEDEME K VÁM NA MČ:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD.

 

I MIMO PRAHU:

Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina.

 

CO SE DOPORUČUJÍ VÝROBCI?

 

Během provozu bojleru se do vody rozpouští magnezium z anody. Anoda chrání nádobu bojleru. Po cca 1,5 roce, může být již anoda rozpuštěná a měla by se vyměnit. Po zjištění stavu nádoby vám technik navrhne, kdy by bylo dobré provést další servis vašeho bojleru. Tím se dá prodloužit  životnost bojleru.

 

JAK OBJEDNAT SERVIS BOJLERU ?

 

Nejlépe použijte on-line poptávku servis bojleru, nebo zavolejte na telefon +420 728 28 31 31 a objednejte si u nás opravu bojleru. Ze štítku na bojleru nebo dokumentace nám sdělte výrobce a typ bojleru - ohřívače vody.

Po ukončení hovoru nám zašlete SMS s následujícími údaji:

- příjmení

- adresa

- výrobce a typ bojleru

- domluvený datum a čas opravy bojleru

 

CO UDĚLAT PŘED PŘÍJEZDEM

 

Pokud je to možné a bydlíte v místě, kde je špatně dostupné parkování a úzký chodník, pokuste se nám připravit - zajistit místo k zaparkování.

Pokud to možné není, prosíme o trpělivost, než zaparkujeme.

 

PO DOKONČENÍ SERVISU

 

Po dokončení opravy Vám bude vystavená OPRAVENKA s popisem provedených úkonů a DAŇOVÝ DOKLAD.

 

ZÁRUKA

 

Záruční lhůty po opravě bojleru:

- práce 6 měsíců

- materiál (náhradní díly) 6 měsíců nebo dle výrobce