SERVIS BOJLERU

DRAŽICE, STIEBEL ELEKTRON, TATRAMAT, ARISTON, ISEA, KORMORÁN, JUNIOR, NTS

CO NABÍZÍME ?

Dočetli jste se v návodu k bojleru, že byste měli ohřívač vody nechat zkontrolovat již po 1.5 - 2 letech provozu? Chcete prodloužit životnost bojleru - ohřívače vody? Chcete jen zkontrolovat bojler - ohřívač vody před zimním obdobím? Zavolejte nám na +420 728 28 31 31

Chcete bojler opravit, protože neohřívá? Přejděte na stránku OPRAVA BOJLERU a dozvíte se více. Vytéká z bojleru voda kde nemá ? Přejděte na stránku VÝMĚNA BOJLERU a dozvíte se víc. Chcete se podívat na úkazku z naší práce ? Přejděte na stránku REFERENCE a dozvíte se víc.

Opravujeme elektrické bojlery značek DZ Dražice, AEG, Tatramat, Stiebel Eltron, Ariston, ale i bojlery - ohřívače vody Isea, Kormoran, Junior, NTS apod. Většinu náhradních dílů na bojlery - ohřívače vody máme skladem a sebou.

DĚLÁME PRÁCI V CO NEJLEPŠÍ KVALITĚ. O SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ SE MŮŽETE DOČÍST NA STRÁNCE HODNOCENÍ. 

Pokud máte zájem, volejte: +420 728 28 31 31.

SVĚŘTE VÁŠ BOJLER DO RUKOU JEN ODBORNÍKŮM
POZOR, JE MEZI NÁMI MNOHO TĚCH, KTEŘÍ NEJSOU FÉR

VYŽÁDEJTE SI K NAHLÉDNUTÍ ŽIVNOSTENSKÝ LIST A OPRÁVNĚNÍ K ČINNOSTI

  no img 300   no img 300  

KAM VŠUDE PŘIJEDEME ?

MČ PRAHA: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD.

MIMO PRAHU: Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina apod.

CO DOPORUČUJÍ VÝROBCI ?

Během provozu bojleru se do vody rozpouští magnezium z anody. Anoda chrání nádobu a topné těleso ohřívače vody - bojleru. Po cca 1,5 - 2 letech může být již anoda rozpuštěná a měla by se vyměnit. Po zjištění stavu nádoby vám technik navrhne, kdy by bylo dobré provést další servis vašeho bojleru. Tím se dá prodloužit životnost bojleru.

Cena za servis tj. "otevření" bojleru, vyčištění a osazení novou anodou není malá, ale proč měnit draze celý ohřívač, když nádoba je v pořádku? I tak je cena za servis cca 1/4 z ceny výměny. Proč si dělat doma nepořádek? Měnit ohřívače po 10 letech je v případě pravidelného servisu nesmysl. I bez servisu je mnoho nádob po 6-8 letech v pořádku. Mnoho ohřívačů se dá i po 9-11 letech zachránit. Tak je na zvážení každého, zda dodrží doporučení výrobce a kvalifikovaného technika, nebo ne.

Další kritérium je umístění ohřívače. Často je ohřívač vody - bojler umístěn tak nešťastně, že takové čištění není možné. Občas se stane, že není možné bojler ani opravit.

JAK OBJEDNAT SERVIS ?

Nejlépe použijte on-line poptávku servis bojleru (momentálně nejsou on-line formuláře dostupné), nebo nám zavolejte na +420 728 28 31 31 a objednejte si opravu bojleru telefonicky. Ze štítku na bojleru nebo z dokumentace nám sdělte zančku-výrobce a model bojleru - ohřívače vody.

Po ukončení hovoru nám zašlete SMS s následujícími údaji:
- jméno příjmení
- přesná adresa
- značka (výrobce) a model bojleru-ohřívače vody
- domluvený datum a čas servisu bojleru

CO UDĚLAT PŘED PŘÍJEZDEM ?

Pokud je to možné a bydlíte v místě, kde je špatně dostupné parkování a úzký chodník, pokuste se nám připravit - zajistit místo k zaparkování. Pokud to možné není, prosíme o trpělivost, než zaparkujeme.

PO DOKONČENÍ OPRAVY

Po dokončení opravy Vám bude vystavena OPRAVENKA s popisem provedeného servisu. Za příplatek lze do opravenky vložit i fotodokumentace. DAŇOVÝ DOKLAD je samozřejmost. Všechny dokumenty Vám obratem zasíláme na mail.

ŠETŘÍME TOTIŽ PŘÍRODU !

ZÁRUKA

Záruční lhůty po opravě bojleru:
- práce 24 měsíců
- materiál (náhradní díly) 24 měsíců nebo dle výrobce

Záruka nelze uplatnit pokud:
- je porušená plomba
- je provedený neodborný zásah do opravované části
- není dodržováno doporučení výrobce
- zanedbaný servis

Více k záručním podmínkám na stránce ZÁRUČNÍ PODMÍNKY.!!! Pro neseriózní firmy, které kopírují texty z těchto stránek. Na veškery obsah se vztahují autorská práva. !!!