O NÁS

SERVIS BOJLERU PRAHA / ELEKTRO SERVIS - JENKA

KDO JSEM?

Jmenuji se Jan Jenka. Od mládí mě zajímala elektrotechnika. Původní vzdělání - škola se zaměřením na telekomunikační zařízení a zdroje. Po škole  sbírání zkušeností. V roce 2015 jsem založil ELEKTRO SERVIS - JENKA. ELEKTRO SERVIS má několik zaměření. Elektroinstalační práce, poruchy a havárie elektro, pozáruční servis bojleru, záruční servis elektrokotlů Bosch a tepelných čerpadel pro ohřev vody. Připravuji také zabezpečení budov a elektronickou regulaci topení.

FILOZOFIE

Chci provozovat služby, tak jak jej známe z minula. Především kvalita, se kterou přímo souvisí bezpečnost a dlouhodobá funkčost. Důležité je kvalitní nářadí, náhradní díly a materiál. Proto na opravy používám, pokud jsou dostupné, originální díly. Řemeslo, práce která musí bavit.

SPOLUPRÁCE

Pro servis, opravy a výměny ohřívačů vody - bojlerů spolupracuji s instalatérem. Dalším spolupracujícím je APPEL solution, s.r.o. Společnost APPEL je vlastníkem a provozovatel www.appel-elektro.cz. Je dodavatel různých materiálů, elektrospotřebičů a náhradních dílů.

WWW STRÁNKY

www.elektrikar-praha.eu, www.elektrikar-praha.pro, elektrikar-praha-elektro-pohotovost.cz, elektro-pohotovost-praha.info, www.elektro-servis-praha.cz, www.servis-bojleru-praha.cz, www.servis-elektrokotle.cz. Připravuji nové stránky na www.elektro-servis-jenka.cz.

FACEBOOK

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ADRESA

Adresa sídla a fakturační adresa je stejná. Jan Jenka / ELEKTRO SERVIS - JENKA, Varšavská 715/36, 120 00  Praha 2. Na adrese není kamenná prodejna ani kancelář otevřená pro veřejnost. Jsem celý den v terénu a mé pracoviště je domácnost zákazníků. Pokud se mnou tedy chcete mluvit, po telefonické dohodě k Vám mohu zajet. Nebo Váš požadavek můžeme vyřídit SMSkou, popř.e-mailem. 

  Bojlery Dražice OKCE 2016   Bojlery Dražice OKHE 2016   Bojlery Dražice OKHE ONE