O NÁS

SERVIS BOJLERU PRAHA

KDO JSEM?

Jmenuji se Jan Jenka. Od mládí mě zajímala elektrotechnika. Původní vzdělání - škola se zaměřením na telekomunikační zařízení a zdroje. Po škole  sbírání zkušeností. Nyní nabízím elektroinstalační a elektromontážní práce, kamerové systémy, montáže a zapojení elektrospotřebičů, montáže a opravy elektrických ohřívačů vody.

FILOZOFIE

Chci provozovat řemeslo, tak jak jej známe z minula. Předeším kvalita, se kterou přímo souvisí bezpečnost a dlouhodobá funkčost. Důležité je kvalitní nářadí, náhradní díly a materiál. Proto na opravy používám, pokud jsou dostupné, originální díly. Řemeslo, práce která musí bavit.

SPOLUPRÁCE

Pro servis, opravy a výměny ohřívačů vody - bojlerů spolupracuji s instalatérem Martinem Dvořákem. Dalším spolupracujícím je e-ELEKTRO, prodej elektromateriálu a elektrospotřebičů. Bez této spolupráce by realizace servisu, oprav a výměn elektrických ohřívačů vody - bojlerů byl velice složity.

MOJE WWW STRÁNKY

www.elektrikar-praha.eu, www.elektrikar-praha.pro, elektrikar-praha-elektro-pohotovost.cz, elektro-pohotovost-praha.info, www.elektro-servis-praha.cz, www.servis-bojleru-praha.cz.

MOJE FACEBOOK ÚČTY

SÍDLO A FAKTURAČNÍ ADRESA

Adresa sídla a fakturační adresa je stejná. Jan Jenka / ELEKTRO SERVIS - JENKA, Varšavská 715/36, 120 00  Praha 2. Na adrese není kamenná prodejna ani kancelář otevřená pro veřejnost. Jsem celý den v terénu a mé pracoviště je domácnost zákazníků. Pokud se mnou tedy chcete mluvit, po telefonické dohodě k Vám mohu zajet. Nebo Váš požadavek můžeme vyřídit SMSkou, popř.e-mailem. 

  Bojlery Dražice OKCE 2016   Bojlery Dražice OKHE 2016   Bojlery Dražice OKHE ONE