KONTROLA DRAŽICE OKHE SMART

OKHE 80 SMART, OKHE 100 SMART, OKHE 125 SMART, OKHE 160 SMART

PROČ MÍT DRAŽICE OKHE SMART

Elektrický bojler OKHE SMART od výrobce DZD Dražice je "chytrý" ohřívač vody, který za určitých podmínek může ušetřit elektrickou energii oproti "analogovým" bojlerům a zvýšit komfort v ovládání. Kromě úspory elektrické energie, může snížit opotřebování ohřívače, a poskytuje komfortní nastavení pomocí "chytré" aplikace. Takže pokud chcete zjistit některé technické parametry popř. nastavit jinou teplotu vody (doporučená výrobcem je 60°C), nemusíte se ani "zvednout z gauče". Stačí vzít telefon, a pokud jste v dosahu bluetooth ohřívače, spustit aplikaci a nastavit teplotu. Skvělé...
NEJSME RYCHLO SERVIS. DĚLÁME PRÁCI V CO NEJLEPŠÍ KVALITĚ. O NAŠÍ KVALITĚ SE MŮŽETE PŘESVĚDČIT VE FOTOGALERII.
Většinu náhradních dílů na bojlery máme skladem a sebou. Pokud máte zájem, volejte: +420 728 28 31 31.

NIKDY NEOPRAVUJTE ELEKTRICKÉ ZAŘÍZENÍ SAMI. NIKDY SE NESNAŽTE ZAPOJIT OHŔÍVAČ SAMI, POKUD NEMÁTE POTŘEBNOU KVALIFIKACI. 
PŘEDEJDETE TAK MOŽNÉMU ÚRAZU ELEKTRICKÝM PROUDEM, ALE POŠKOZENÍ OHŘÍVAČE VODY.

SVĚŘTĚ TAKOVÉ OPRAVY TĚM KDO MAJÍ DOSTATEK ZKUŠENOSTÍ A K TAKOVÝM PRACEM POTŘEBNÁ OPRÁVNĚNÍ.

VOLEJTE TŘEBA NÁM NA TEL: +420 728 28 31 31.

  no img 300   no img 300  

KAM VŠUDE PŘIJEDEME ?

MČ PRAHA: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD.

MIMO PRAHU: Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina atd.

MÁTE ZÁJEM O KONTROLU ZAPOJENÍ ?

- zavolejte na +420 728 28 31 31
- v případě zájmu o kontrolu zapojení Dražice OKHE SMART, vám po dokončení hovoru bude zaslaná SMS, kde najdete informace, které potřebujeme
- následně Vám přijde potvrzující SMS

CO UDĚLAT PŘED PŘÍJEZDEM ?

Pokud je to možné a bydlíte v místě, kde je špatně dostupné parkování a úzký chodník, pokuste se nám připravit - zajistit místo k zaparkování. Pokud to možné není, prosíme o trpělivost, než zaparkujeme.

PO DOKONČENÍ KONTROLY SMARTa

Po dokončení kontroly zapojení a nastavení Vášeho Dražice OKHE SMARTa, Vám bude na mail zaslaná OPRAVENKA se záznamem úkonů a zjištění, a také DAŇOVÝ DOKLAD. V opravence budou také uvedeny hodnoty pro nastavení aplikace a ohřívače.